Lesson 22 – 15. 5. (5.a and 5.b)

Hello students!

Danes boste čas namenili učenju za ustno ocenjevanje. Pričnemo naslednji teden. Podrobnosti se dogovorimo na ponedeljkovem ZOOM-u, saj bo ocenjevanje odvisno od mojega urnika pouka, ki bo potekal na šoli. Ponovno objavljam snov za ponavljanje. Za učenje uporabite učbenik, zvezek in delovni zvezek.

Teme, o katerih se bomo pogovarjali:

• My favourite animals, B.p. 50-63 (poimenovanje živali, kaj znajo in česa ne (can, can’t), primerjava živali (size, speed, strenght, intelligence), deli živali (wings, beak, fin, fur, trunk, …)
  • My favourite sports, B. p. 64-77 (poimenovanje športnih disciplin, opisovanje slike – kaj delajo (He is playing football.), kako so oblečeni (She is wearing …), športni pripomočki (racket, basketball, football, a helmet, …), kateri po vrsti (the first, the second, the third, …)
  • Seasons – na kratno opiši letne čase in njihove značilnosti (B. p. 83)
  • Clothes, B. p. 82 (kaj imaš oblečeno, opis dečka/deklice in njegovih oblačil; He is wearing, She is wearing)

Za dodatna vprašanja sem vam na voljo!

Teacher Ajda

Ta vnos je bil objavljen v 5th grade - 5. razred. Zaznamek za trajno povezavo.